Aladağ Yangınında Hayatta Kalan Çocuklarımız İçin Yardım Kampanyası

Aladağ’daki çocuklarımız için hep destek tam destek

Yazıyı Paylaş

Adanamızın aladağ ilçesindeki kız öğrenci yurdunda gerçekleşen yangında hayatta kalan yavrularımız ve ölen kardeşlerimizin yakınları için Adanacity, Adana Çevirme Radar ve Seyhan Belediyesi ile iş birliği içerisinde başlattığımız yardım kampanyasına desteklerinizi bekliyoruz. Yangında hayatta kalan ve yangın esnasında tüm eşyaları yanan 10- 15 yaş arası 16 kızımız ve tüm Sinanpaşa ilköğretim okulu öğrencileri için kıyafet ve kırtasiye ihtiyacımız bulunmaktadır. Yeni veya kullanmadığınız ayakkabı, mont, bere, defter ve kıyafetlerinizi seyhan belediyesi hayır çarşımıza getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra moral açısından hediye, oyuncak ve travmatik olmayan iyi niyet notları ve kartlar da onları mutlu edecektir. Adana dışından yapılacak yardımlar aşağıdaki kargo adresine postalanabilir. ayrıca internetten alışveriş yapıp, aşağıda yazdığımız adrese yardımlarınızı yönlendirebilirsiniz. göndermiş olduğunuz eşyalar belediyemiz tarafından temizlenip, paketlenip aladağ ilçemize nakliyesi sağlanacaktır. Kampanya 4-7 aralık pazar gününe kadar devam edecek, gerekirse süre uzatılacak ve kampanya bitimiyle beraber toplanan bütün eşyalar tıra yüklenerek ilgili okula ulaştırılacaktır.

Şehir görmemiş köylerinde, elektrik olmayan çamurlu yollarında, okula gelebilmek için dağları tepeleri aşan yavrularımıza, kampanyamıza destek vererek umut olan ve bize yaşama sevinci aşılayan bütün adana ve türk halkına şimdiden canı gönülden teşekkür ederiz.

Şu zor günlerde ah vah diyip suçlu aramak yerine, Adanalı yardımseverliğine yakışır şekilde hayatta kalan evlatlarımız ve kaybettiğimiz canlarımızın yakınları ve aileleri için hep beraber tek yürek, tek yumruk olmak hepimiz için bir görev ve bir onurdur.

2 gündür sosyal medyada duyar kasıp feryat figan edenler bugün Aladağ’ı çoktan unuttu bile. Dedik ya; Adana’nın sahibi Adanalılardır. Eleştirmek, üzülmek yetmez. Aladağ yoksul memleketi değil bizim memleket.Yangında kurtulan meleklerimiz desteklerinizi bekliyor. Şimdi değilse ne zaman?

Türk halkını az çok demeden Aladağa desteğe bekliyoruz, katkı koymasanız da paylaşıp duyuralım, gün birlik olma günü!  #AladağdanSerinOlma

Adres: döşeme mahallesi turhan cemal beriker bulvarı no: 57
Posta kodu: 01068 seyhan/adana
Adana Seyhan Belediyesi

1

Written by Admin Gardaş

Kardan adam yapmayı ve kar tapu oynamayı bilmeyen Allahına kadar Adanalı bir cülük

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir